Tel.: +420 777 553 543

O nás

****CAMPING SOKOL PRAHA

Kempový ráj nedaleko centra Prahy

Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole.

Služby, které poskytujeme, jsou na vysoké evropské úrovni. Camping Sokol Praha je oceněn čtyřmi hvězdičkami a je každoročně sledován a hodnocen kempovými kluby a cestovními kancelářemi. Camping Sokol Praha je jediný čtyřhvězdičkový kemp v Praze, který nabízí slevu pro ACSI karty a je umístěn jako ANWB erkende camping.

Ubytování

Poskytujeme pěkné travnaté plochy pro karavany a stany, na slunci i ve stínu.
Nabízíme pohodlné a plně vybavené mobilní domky – bungalovy, kde strávíte příjemnou a relaxační dovolenou uprostřed přírody.

Volný čas

Užijete si u nás volnočasové aktivity, nabízíme Vám: velký plavecký a malý dětský bazén, minigolf, obří venkovní šachovnici, trampolíny nebo stolní tenis. V červenci a srpnu se Vaše děti mohou zdarma připojit k organizovanému dětskému klubu Camping kids. Využít můžete i sportovních a nákupních možností v blízkosti kempu – tenisové kurty, golfový klub Černý Most, Obchodní centrum Černý Most, Outlet Fashion Arena či nákupní centrum Europark Štěrboholy.

Restaurace

Naše restaurace nabízí denně chutné snídaně, obědy, večeře a nejlepší pivo v okolí. Restaurace má příjemný interiér a velkou letní zahrádku pod vzrostlými lipami. Další informace naleznete na www.nakempu.cz.

Doprava

Doprava do centra je jednoduchá a rychlá, vlakem City Elephant se dostanete během 12 minut do centra Prahy. Můžete také využít pravidelné autobusové spojení a metro. Na nádraží Praha Dolní Počernice Vás přepravíme zdarma naším minibusem.

Camping Sokol Praha má bezbariérový přístup.

Domácí zvířata jsou u nás vítána.

Celý areál je oplocen, v noci osvětlen a hlídán.

Děkujeme, že jste si vybrali Camping Sokol Praha.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Vaše šťastná dovolená je naším potěšením.

Camping Sokol Praha